Nejlepší kytarista

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s kytarama
berka
Příspěvky: 17
Registrován: 16 říj 2011 10:18

Re: Nejlepší kytarista

Příspěvek od berka »

Nejlepší je Kirk Hammet

Uživatelský avatar
Ol'Dawg
Příspěvky: 119
Registrován: 28 zář 2011 17:01

Re: Nejlepší kytarista

Příspěvek od Ol'Dawg »

Já opravdu nevím, který kytarista je nejlepší a dokonce ani nevím, jestli nějaký takový existuje. Naopak si myslím, že takto položená otázka je nepatřičná, nemístná a - s prominutím - na výsost blbá. Kdybyste se zeptali "Který kytarista se mi nejvíc líbí" nebo "Kterého kytaristu nejvíc obdivuji", bylo by to něco jiného - ale ani potom bych třeba já neuměl odpovědět. A spousta dalších určitě také.

Ti, kteří něco pamatují, mi asi dají za pravdu, že něco se mi líbilo v 17, něco jiného ve 30 a zase něco jiného v 50. A čím víc poznávám kytaru, tím v tom mám větší guláš.
http://www.kytara.net | http://www.facebook.com/pages/Akustick% ... 5?filter=3
kytara Martin D28 + L. R. Baggs Lyric, combo AER Alpha, Shubb capo (S1, C7b, C8b), Elixir 0.12-0.56 PB, Golden Gate pick, Saddle thumbpick

Tobi
Příspěvky: 361
Registrován: 06 dub 2009 16:08

Re: Nejlepší kytarista

Příspěvek od Tobi »

jasne, ze nejde najit nejlepsiho kytaristu, uz jen treba proto, ze je strasna spousta zanru hry. no.. kazdopadne.. vsechno, co kdo rekne, jsou jeho nazory, takze kdyz ja reknu,ze nejlepsi kytarista je ten a ten, tak by se automaticky melo brat jakoze pro me :P

a ja zadnyho nejlepsiho kytaristu nemam :/ obcas jsem uchvacen a prijemne prekvapen, co vse lze na kytaru zahrat a jak! ale vazne si treba ani nepamatuju jmena :( O:)

Odpovědět