Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s kytarama
Odpovědět
moža
Příspěvky: 3
Registrován: 16 led 2011 16:53

Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od moža »

Ahoj všichni :D

Jsem tu nový ,takže nevím ještě jak to tu chodí...
Ale mám dotaz:Jsem začínající kytarista a hledám písničky s akordy které se hodně hrajou a které zazpívá většina lidí.
Už delší dobu hledám nějaký zpěvník ,ale furt nevím jaký je nejlepší je jich mnoho.
Hledám nějaký kde je od každého něco. A nebo třeba jestli si někdo neudělal svůj.(na netu je takových
málo) A byl by ho schopen poslat a nebo uploudnout. Byl bych velice vděčný..


Předem děkuji za odpověď :thx:

Uživatelský avatar
Svobík
Příspěvky: 71
Registrován: 13 srp 2010 22:07

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Svobík »

Ibanez AEL 30SE
FACE DG26

Dejw

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Dejw »

Základní a notoricky písničky, co zná většina lidí najdeš ve zpěvníku Já písnička (jsou asi 4 díly). Zpěvníků najdeš na trhu hodně, záleží co si představuješ pod tím od každýho něco. Nejlepší je poskládat si zpěvník sám, průbězně si tam doplňovat nový písničky...

Já třeba měl 2 šanony plný akordů, kde jsem vybraný písničky, který jsem hrával. Teď už hraju trochu jiný styly a vše mám v elektronické podobě. Ty 2 starý zpěvníky mám to v papírové podobě a skenovat to fakt nebudu, bych tím strávil několik dní.

Jak už psal Svobík, akordy najdeš na supermusic.sk nebo na akordy.sk

Uživatelský avatar
Matttyna
Příspěvky: 105
Registrován: 24 úno 2010 21:08

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Matttyna »

Nevím, jestli bylo myšleno tištěný, nebo elektronický...Nejlepší elektronický je snad opravdu supermusic...
A nejlepší tištěný, je podle mě Hlahol 1 + 2 v jednom...když se vynechá ta část s náboženskýma songama, tak se tam dá najít Olympic, Nedvědi, Nohavica...
Jedinný problém je, že je skautský...a celkem drahý...a blbě se shání...na netu jsem ho nenašla :-D.
In love with my Nashville NW-32C...

moža
Příspěvky: 3
Registrován: 16 led 2011 16:53

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od moža »

Jinak díky moc.
Jako je mi jasné že zpěvník si musí poskladat každý sám.. A ji já to udělám..
Už si stahuju tu Já písnička tak uvidíme co je to zač.
Ještě jednou děkuji..

Tobi
Příspěvky: 361
Registrován: 06 dub 2009 16:08

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Tobi »

hele.. já to dělám tak, že hraju, co se mi líbí. zkoušel jsem se učit písničky, co se líbí ostatním, ale mě to prostě nešlo. písničku, která se líbí mě zahraju o hodně líp než tu, která mi nějak nejde pod prsty :)

jinak písničky hledám na supermusic.sk nebo na googlu ;)

Annovi
Příspěvky: 8
Registrován: 31 led 2011 12:36

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Annovi »

Ahoj, mám pár zpěvníků v pdf tak pokud někdo má zájem pošlete mi e-mail pošlu.

Matt
Příspěvky: 5
Registrován: 16 srp 2012 08:37

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Matt »

Zdravím,
já rád používám zpěvník http://www.abczpevnik.cz/, obsahuje spoustu písniček s akordy a je přehlednější než většina ostatních.

Uživatelský avatar
Ol'Dawg
Příspěvky: 119
Registrován: 28 zář 2011 17:01

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od Ol'Dawg »

Matt píše:Zdravím,
já rád používám zpěvník http://www.abczpevnik.cz/, obsahuje spoustu písniček s akordy a je přehlednější než většina ostatních.
Matte, koukám, že jsi se do toho obul. Dnes zaregistrován a hned 5 příspěvků. A všechny o tomtéž - propagace tvého oblíbeného zpěvníku. Leckde se tomu říká trollování. Což o to, tahle informace se leckomu může hodit, takže nic proti. Ale proč totéž 5x na různých místech? To jsou tvé stránky nebo tě někdo platí za přilákané návštěvníky? A že reaguješ na víc jak rok staré dotazy je taky divné...
http://www.kytara.net | http://www.facebook.com/pages/Akustick% ... 5?filter=3
kytara Martin D28 + L. R. Baggs Lyric, combo AER Alpha, Shubb capo (S1, C7b, C8b), Elixir 0.12-0.56 PB, Golden Gate pick, Saddle thumbpick

dotDM
Příspěvky: 49
Registrován: 11 bře 2011 11:37

Re: Prosba na nej Zpěvník či Písničky

Příspěvek od dotDM »

Ja bych to Mattovi rekl kapanek jinak... :/

Odpovědět