Custom díly pro kytary

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s kytarama
Odpovědět
CreAtive_34
Příspěvky: 88
Registrován: 24 lis 2009 20:16

Custom díly pro kytary

Příspěvek od CreAtive_34 »

Zdravím ;)
Nemáte někdo typ na shop, kde by se daly koupit nějaké "tuning" díly pro kytary? Myslím třeba designové krytky přepínačů, knoby, pickguardy a tak. Něco si chci vyrobit a potřeboval bych inspiraci ;)
Taky bych potřeboval někde sehnat tu krytku, co je na hlavě a kryje ten šroub pro předpětí krku. Originál gibson (nebo epiphone, jsou stejné) Les Paul studio. Díky :)

Milan
Příspěvky: 372
Registrován: 04 led 2011 09:11

Re: Custom díly pro kytary

Příspěvek od Milan »

Tak na "vytunění" kytary mám pár vychytaných E-shopů:

1. http://www.bachmusik.com/kytarovy-hardware
2. http://hudebniraj.cz/kytary/dalsi-prislusenstvi/
3. http://shop.sollerguitars.com/index.php/language/sk
4. http://www.organservis.cz/obchod/kategorie/552/
5. http://www.dhn.cz/prislusenstvi-pro-kytary-s239
6. http://music-shop.vltava2000.cz/store/default.asp

U posledně jmenované firmy si objednávám zboží, které jsem si vybral u Thomanna - http://www.thomann.de/cz/index.html?sid ... 4569513b56.
Stačí jim poslat mailem odkazy na zboží které sis vybral, a oni ti ho dovezou a poskytnou dvouletou záruku. Ovšem počítej s tím, že za dovoz, záruku a doplacení rozdílu DPH (které je v ČR vyšší než v DE) si budou počítat za Euro cca 30,-Kč. Ale i tak se to myslím vyplatí. Nebo si to můžeš nechat dovézt přímo od Thomanna.
Na jeho stránkách klikneš na vlaječku ČR (vpravo nahoře) a objednáváš. Musíš ale objednat minimálně za 25 EUR a za dovoz do ČR dáš dalších 15 EUR. Ale poskytují tříletou záruku!

Jinak tu krytku šroubu výztuhy krku (originál zvonek Gibson) jsem si taky objednával u Thomanna přes http://music-shop.vltava2000.cz/store/default.asp. Vyšla mne na 140,-Kč.

Odpovědět