Kapodastr

Riffy, sóla, techniky, cvičení... aneb praxe všeobecně
Odpovědět
SpeedEX
Příspěvky: 74
Registrován: 04 led 2010 20:37

Kapodastr

Příspěvek od SpeedEX »

Zdravim,
doladujete po nasazeni kapodastru? Zaleží jak přesně na pražci leží jestli je kolmo.. blízko/daleko pražce atd? mě se totiž docela rozladi když ho tam nasadim. Po nasazeni kapodastru asi kontrolovat spis mikrofonovou ladičkou než klipovou, že?

SpeedEX
Příspěvky: 74
Registrován: 04 led 2010 20:37

Re: Kapodastr

Příspěvek od SpeedEX »

už vim, struny se mi prohly pri nasazeni tak proto no neva, otazka trvá. Dolaďujete?

Uživatelský avatar
Matttyna
Příspěvky: 105
Registrován: 24 úno 2010 21:08

Re: Kapodastr

Příspěvek od Matttyna »

já néé...i když kapo používám sporadicky...ale správně by se asi mělo (pokud koncertuješ :lol:)...ale pokud máš to kapo nově, tak myslím, že až se ho naučíš nasazovat správně, že ho dostaneš přesně do té správné polohy hned a "nestrhává" struny někam bokem tak to tak rozladěný nebude...no a správná poloha...já ho nasazuju co nejblíž konce pražce...protože to tam táhne nejmíň, myslím, že mě to tak učil kamarád, prý je to nejlepší a nejlíp drží ;)
bhh, snad jsem ti aspoň trošíínku pomohla :-)
In love with my Nashville NW-32C...

Dejw

Re: Kapodastr

Příspěvek od Dejw »

kapo jsem občas používal, ale nikdy jsem kvůli němu dolazovat nemusel... asi záleží na tom, jestli je správně nasazenej...

rozhodně nasazovat co blízko u pražce, kam přesně se těžko radí, musíš ozkoušet, aby ti to ladilo...

v současné době radši změním ladění kytary (mám jednu ve standart ladění, jednu v Drop D a jednu v drop C) :-D - je to pohodlnější, jenom vezmu jinou kytaru a nemusíš řešit, jestli se rozladí nebo nee...

Tobi
Příspěvky: 361
Registrován: 06 dub 2009 16:08

Re: Kapodastr

Příspěvek od Tobi »

ja po nasazení kapodastru nedolaďuju. ale pravdou zůstává, že ho občas nasazuju 2x. holt.. musí se nasadit opatrně ^^

Odpovědět