pasivní elektroakustika

Španělky, jumba, westernové, koncertní… možno též se snímačem
Odpovědět
Kri-Kri
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2010 19:45

pasivní elektroakustika

Příspěvek od Kri-Kri »

čuss,
zvazuju koupi elektroakustiki, mam vyhlidnutou krasavici od Epiphone ale zistil sem je je pasivni, muzete mi nekdo pls vysvetlit jaky je rozdil mezi aktivni a pasvivni elektroakustikou, popr, co to pro me znamena, jeslti si musim koupit nejake spešl kombo nebo staci to moje od el.kytary, nebo jestli mi to pujde zapojit jenom přes mix atd...
diik

Smajda
Příspěvky: 409
Registrován: 06 dub 2009 18:44

Re: pasivní elektroakustika

Příspěvek od Smajda »

taky právě vyhlížím elektroakustiku, aktivní pasivní jsem ještě neslyšel, akorát na to kombo mi borec v hudebninách řekl, že to tak nezkresluje zvuk a ještě cosi to si teď nevzpomenu, takže mám vybraný kombo přimo pro akustiku :)
Takovej malilinkatej kytarista Šmajdíček :)

Podpoře prosím fórum přidáním banneru na váš web.

Northmann
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2010 13:11

Re: pasivní elektroakustika

Příspěvek od Northmann »

A nemyslíš náhodou pasivní nebo aktivní reprobednu ? O pasivní nebo aktivní elektroakustice jsem nikdy neslyšel, spíš tipuji, že se jedná o bednu, ke které chceš tu kytaru připojit :-).
Northmann

Northmann
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2010 13:11

Re: pasivní elektroakustika

Příspěvek od Northmann »

Jasně, k elektroakustice to chce přímo kombo pro akustické nástroje, nejlépe dvoukanálové. Já mám dvoukanálové kombo k akustickým nástrojům, výkon 60 Wattů a kvalitně to ozvučí menší hospodu :-). Máme na tom napíchlé dvě kytary a dva mikrofony, chce to ale si k tomu koupit ještě nějaký malý mixák, do toho komba jsou totiž jen dva vstupy :-). Northmann

Kri-Kri
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2010 19:45

Re: pasivní elektroakustika

Příspěvek od Kri-Kri »

Northmann píše:A nemyslíš náhodou pasivní nebo aktivní reprobednu ? O pasivní nebo aktivní elektroakustice jsem nikdy neslyšel, spíš tipuji, že se jedná o bednu, ke které chceš tu kytaru připojit :-).
Northmann
nn, u te kejtry je informace ze tam je pasivni snimac (takze sem z toho vyvodil ze to cele pude pasivni bez baterky...)

Dejw

Re: pasivní elektroakustika

Příspěvek od Dejw »

rozdíl aktiv/pasiv jsi vyvodil správně... na své kytaře mám taky aktivní snímače (sice to není elektroakustika, ale princip je stejnej) a jsou napájeny baterkou... aktivní snímače mají silnější výstup

Odpovědět