Votvírák: Milovice 10–12.6.2016

Hudební akce s mediální podporou MUSICstage.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1119
Registrován: 02 črc 2014 13:59

Votvírák: Milovice 10–12.6.2016

Příspěvek od redakce »

Legendy mají číslo 10.

Číslo 10 na fotbalovém dresu vždy patřilo legendám: Pelé, Eusébio, Maradona, Platini, Gullit, Ronaldinho a mnoha dalším. I dnes oblékají dres s desítkou jen ti nejlepší: Messi, Rooney, Neymar, Ibrahimović...

Staří Řekové dokonce považovali číslo 10 za vrchol a symbol dosažení dokonalosti.

I festival Votvírák, který tradičně otevírá festivalovou sezónu, se za 10 let své existence stal legendou. Každoročně nechybí v rozpisech mnoha předních českých a slovenských kapel. Slavit se bude symbolicky od 10. června na tradičním místě, kterým je letište v Milovicích u Prahy.
Obrázek
Multižánrovost hudebního svátku podtrhuje 6 krát 10 produkcí, mezi nimiž nechybí Kryštof, Chinaski, Richard Müller, Mandrage, Mig 21, Wohnout, Sto zvířat, Vypsaná fixa, Zoči Voči, Visací zámek, UDG, -123 min., Rybičky 48, O5&Radeček, Arakain, Horkýže Slíže, Dymytry, Harlej, Törr, H16, Marpo & Troublegang, Moja Reč, Prago Union, Smack, Strapo, Paullie Garand & Kenny Rough, Indy&Wich+ LA4, Boyband /If, Rest & MC Gey a řada dalších.

Vytrvalce čekají noční prodloužené hned na několika barech, non stop zóna s kvalitní hudební produkcí a samozřejmě pořádný ohňostroj.

Festival Votvírák každoročně navštíví kolem osmdesáti tisíc lidí. Barvou letošního ročníku a výjimečné hudební oslavy je žlutá. Pravidelní návštěvníci hudebního festivalu, kteří jsou i podle slov organizátorů největšími legendami festivalu, jsou na sociálních sítích vyzýváni obléci se do žluté, aby společně pomohli rozzářit festival v barvě slunce. Kdo již na Votvíráku byl, měl by ukázat, že není žádný zelenáč.

Vstupenky na festival Votvírák, který proběhne ve dnech 10.-12. června v Milovicích jsou k dispozici na stránkách www.votvirak.cz a v sítích Ticketpro a Ticketstream.

Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1119
Registrován: 02 črc 2014 13:59

Re: Votvírák: Milovice 10–12.6.2016

Příspěvek od redakce »

Multikulturní Votvírák bude mít DANCE STAGE!

ObrázekPořadatelé připravili pro své návštěvníky v NONSTOP zóně TANEČNÍ STAGE. Kromě legend taneční scény jako DJ Loutka, DJ Pavel Bidlo, se představí spousta dalších DJ´s. Celá zóna se ponese v rytmech Deep house, house a funky house.

Jako každým rokem se hlavní program festivalu odehraje na dalších třech pódiích – Rocková STAROPRAMEN stage, popová KOFOLA stage a HipHopová TV Óčko stage. Mezi největší hvězdy jubilejního ročníku patří bezesporu Kryštof, Chinaski, No Name, Horkýže Slíže, Richard Muller, Mandrage, Metalinda, Arakain, H16, Marpo & Troublegang, Strapo, Smack a mnoho dalších.

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 10. až 12. června 2016 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho JUBILEJNÍ 10.ročník.

Vstupenky na Festival Votvírák zakoupíte v síti TICKETSTREAM, včetně cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour. Seznam prodejních míst TICKETSTREAM najdete zde: www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_so_list
Na Votvírák můžete také zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

Vstupenky na Festival Votvírák zakoupíte rovněž v celé distribuční síti společnosti TICKETPRO. Seznam prodejních míst společnosti TICKETPRO: www.ticketpro.cz/jnp/prodejni-mista/index.html
Na Festival Votvírák 2016 můžete koupit vstupenky on-line přímo na stránkách společnosti TICKETPRO on-line!

Odpovědět