Keltská noc: Harrachov 4–6.8.2016

Hudební akce s mediální podporou MUSICstage.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1116
Registrován: 02 črc 2014 13:59

Keltská noc: Harrachov 4–6.8.2016

Příspěvek od redakce »

21. ročník Keltské noci se uskuteční 4. – 6. 8. 2016 v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku a bude třídenní! Festival si v Harrachově připisuje hned dvěvýjimečnosti oproti jiným festivalům, a to za festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR! Kde jinde tohle všechno najdete!

Obrázek
Zahájení bude tradičně patřit Krkonošské Dechovce a dále se na podiu během dvou dnů vystřídají: Wohnout, Horkýže Slíže, Harlej, Vypsaná fixa, Krucipüsk, Ivan Mládek a Banjo Band, Arakain, Plexis, E!E, De Bill Heads, Doctor P.P., Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá, Flattus, Törr, The Atavists, Apple Juice, Heebie Jeebies, Dědovy blechy, MZH, VHS, Rudolfine, SPS, TV Smith a Hudební divadlo Karlín.
Chybět samozřejmě nebu ani veselá „domácí“ parta TŘI SESTRY.

A co dalšího na vás v Krkonoších čeká:
dětský koutek, oddychová zóna, hrací zóna, stanové městečko přímo na doskočišti mamutího můstku (jediná možnost jak oficiálně nocovat v horách), stánky se suvenýry, občerstvení, výčepní místa a čerstvý horský vzduch, který ke Keltské noci neodmyslitelně patří. Pro všechny milovníky adrenalinu máme nabídku na zlevněný Bungee Jumping z televizní věže.

Partneři:
RADEGAST, CONVERT SERVICE, PLHA DESIGN, OREA HOTELS, KAH, HONDA, ARMAT, DECADOMA, DAKACOM, SVĚT KULTURY A ZÁBAVY, ANNONCE, REGIONÁLNÍ DENÍK, TV SLUŠNEJ KANÁL, LÍBÍMSETI.CZ, MUSICSTAGE.CZ

Vstupenky na festival je možné zakoupit v níže uvedených pobočkách, do 20. 6. 2016 zvýhodněnou cenu:
Keltská noc 590,-Kč + poplatky

Nejlevnější poplatky najdete:
Na staré Cihelně (Chaberská 18, Praha 8)
Na staré Sokolovně (Podolská 90/5, Praha 4)
Na staré Vozovně (Patočkova 4, Praha 6)
Na staré Ráně (Drahobejlova 53, Praha 9)
www.nastare.cz
www.trisestry.cz/predprodej

Další předprodej v síti Ticketstream
www.ticketstream.cz

www.keltskanoc.cz

Odpovědět