Hradec Music Show: Hradec Králové 14.5.2016

Hudební akce s mediální podporou MUSICstage.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1119
Registrován: 02 črc 2014 13:59

Hradec Music Show: Hradec Králové 14.5.2016

Příspěvek od redakce »

Netradiční hudební veletrhu v Hradci Králové.

Letošní již 8. ročník veletrhu Hradec Music Show, který se koná v prostorách obchodního domu hudebních nástrojů CMI plaza a showroomu společnosti 3D Music v Hradci Králové, opět nabídne mnoho zajímavého pro všechny muzikanty ale i obchodníky, učitele hudby, studenty a přátele hudebních nástrojů.

Kromě jedinečné příležitosti vidět a v klidu si vyzkoušet novinky oblíbených hudebních značek, včetně nástrojů a aparatur, které v ostatních prodejnách hudebních nástrojů běžně neuvidíte na vás čekají i zajímavé semináře, workshopy, veletržní slevy, bonusy, soutěže, občerstvení a doprovodný program.
Obrázek
Společnost CMI Melodia a.s. je Yamaha specialista a Fender specialista. Kromě těchto značek si ale v obchodním domě CMI plaza můžete po dobu konání veletrhu vyzkoušet i hudební nástroje a příslušenství značek Ashton, Roland, Pecka, Bechstein, Suzuki, Melodia, Konig & Meyer, Korg, Squier, Casio, Epiphone, Schlagwerk, Kawai, Kurzweil a dalších.

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové letos ale především ožije zajímavými workshopy a koncerty. Vystoupí populární český rockový a muzikálový zpěvák, kterého není třeba příliš představovat - Petr Kolář. Těšit se s ním můžete dokonce na dva akustické koncerty! Dále nebude chybět úžasná Susan Albers, klavíristka, zpěvačka a firemní hráčka Yamaha. Ta vám představí nejžhavější novinky ze světa digitálních pian Yamaha hravou formou několika působivých seminářů. Dave Goodman, mnohostranný hudební talent z Kanady, kytarista a zpěvák, vám ukáže, co všechno dovedou akustické a elektroakustické kytary Yamaha.

Dále vystoupí legendární jazz rocková a art rocková skupina Jazz Q včele s Martinem Kratochvílem Před budovou CMI plaza zahraje hradecká fusion kapela mladých muzikantů OnLine Session a rockerové se mohou těšit na originální show kapely Big Dog.

V showroomu společnosti 3D Music budou k vidění vystavované značky Alvaro, Aquarian, Aulos, Bad Cat, Blackstar, C.F. Martin, Dean Markley, Fishman, Hiwatt, Ibanez, La Bella, Lee Oskar, Madison, Meinl Cymbals, Meinl Percussion, Paco Castillo, Seiko, Tama, Tech 21, Tombo, Vic Firth a další.

Kromě toho na vás v 3D Music čekají především workshopy známých muzikantů. Lukáš Doksanský, známý např. z kapely Arakain, předvede bicí TAMA, Pavel Malina ukáže možnosti akustických kytar C.F. Martin, nebude chybět bravurní harmonikář Ivan Tůma a foukací harmoniky Lee Oskar, špičkové kytarové aparáty Bad Cat představí kytarista Miloš Knopp a Honza "Kirk" Běhunek zasoluje na elektrické kytary Ibanez.

Během celého dne budou na veškeré zboží zakoupené v CMI plaza nebo 3D music platit 10% veletržní slevy! Zúčastnit se také můžete jedinečné soutěže o hudební ceny, ve které bude hlavní cenou elektrická kytara! Vstupné zdarma!

Další podrobnosti a novinky o Hradec Music Show 2016 se dozvíte na oficiálních stránkách veletrhu www.hradecmusicshow.cz nebo na www.facebook.com/hradec.music.show

Odpovědět