Koncerty

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s kytarama
Odpovědět
Dejw

Koncerty

Příspěvek od Dejw »

Dlouho se tady nic nedělo, tak to zkusím lehce oživit...

Koncerty - určitě jste už alespoň na nějakým byli, rozhodně to patří ke hraní na kytaru, takže se ptám: chodíte pravidelně na koncerty a který koncert byl podle Vás ten nejlepší??

Uživatelský avatar
Matttyna
Příspěvky: 105
Registrován: 24 úno 2010 21:08

Re: Koncerty

Příspěvek od Matttyna »

Ráda bych chodila častěji, ale občas zajdu...
Nejradši mám takový ty komorní, v kavárně, sedí se tam, popíjí se...prostě recitálky s akustickou kytarou.
Písničkářský ražení :-)
Nejlepší jsou pochopitelně vlastní koncerty u táboráku, ale to sem až zase tak moc nepatří :-D
In love with my Nashville NW-32C...

Uživatelský avatar
Svobík
Příspěvky: 71
Registrován: 13 srp 2010 22:07

Re: Koncerty

Příspěvek od Svobík »

no já naposled byl na skupine Traband a chtěl sem jít teď na Kluse, ale jedu do sklípka tak to necham asi na někdy jindy:) jinak tak nějak bych chodil častějš kdyby byl čas..ale ta práce
Ibanez AEL 30SE
FACE DG26

Smajda
Příspěvky: 409
Registrován: 06 dub 2009 18:44

Re: Koncerty

Příspěvek od Smajda »

já n velký koncerty moc nechodím, spíš si poslední dobou tak poslechnout v okolí nějaký kapely ale nic víc :) taky mám radši když sednem dohospody, vezmem kytary a hrajem :)
Takovej malilinkatej kytarista Šmajdíček :)

Podpoře prosím fórum přidáním banneru na váš web.

martinmach
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2010 21:17

Re: Koncerty

Příspěvek od martinmach »

Já nevím proč, ale na koncerty nechodím. Mě baví hrát a zpívat, ale že bych vyhledával poslech profíků, to nějak ne...Ale když u ohně někdo něco hezkého zahraje, to je fajn.

kiko
Příspěvky: 110
Registrován: 22 čer 2009 16:47

Re: Koncerty

Příspěvek od kiko »

Jeden z mojich najobľúbenejších koncertov bol asi David Koller s ktorým sa mi vtedy aj podarilo odfotiť :mrgreen: proste zážitok, super niečo!
Potom Tři Sestry boli fajn.

Inak mám tiež rád také tie hudobné kluby, kde človek sedí, popíja pivko, poprípade mastí pokra a do toho hrá v pozadí knajpy nejaká kapelka ktorú prvý krát vidím.
Väčšinou to je jazz, minule aj taký celtic folk to bolo dosť dobré. Taký klub kde by v Bratislave hrali iba niečo na štýl Nohavicu nepoznám, myslím že taký ani nie je :(

Dejw

Re: Koncerty

Příspěvek od Dejw »

já bych na koncerty chodil často, ale je tu několik problémů:

není s kým - poslouchám docela dost stylů, někteří by se možná našli, bohužel nemaj většinou čas nebo penízky... a většina známejch radši jde na diskotéku (z toho už jsem vyrostl) :-D

není občas na co jít nebo není čas - kapely co poslouchám v okolí PV moc nekoncertujou a jet sám třeba do Brna se mi nevyplatí nebo zrovna v tom termínu řeším neodkladný věci (v posledním případě rekonstrukce pokoje)

koncerty se kříží - ve stejným termínu jsou 2 koncerty, na který chci jít a pak je těžký vybrat si

rozhodně si nemyslím, že jít na koncert je o sledování "profíků" - atmosféra na koncertě je úplně jiná, nesrovnatelná třeba s cd... určitě je kouzlo i v hraní u táboráku, ale mě to zrovna moc neláká (to jsem dělal v začátcích, elektrika se k ohni přeci jenom obvykle netahá :-D)...

Největší zážitek pro mě zatím byl koncert skupiny Static-X na loňským Rock for people... geniální hudba

Třeba jednou uspořádáme "koncert" členů tohoto fóra :-D

Smajda
Příspěvky: 409
Registrován: 06 dub 2009 18:44

Re: Koncerty

Příspěvek od Smajda »

největší zážitek...dycky koncert Stracené ráj to só aspoň texte :-) kdo nezná hledéte na googlu :)
Takovej malilinkatej kytarista Šmajdíček :)

Podpoře prosím fórum přidáním banneru na váš web.

Akustika Western
Příspěvky: 57
Registrován: 03 říj 2009 20:40

Re: Koncerty

Příspěvek od Akustika Western »

Před rokem ve Švýcarsku na AC/DC :-))) Největší zářitek.

SpeedEX
Příspěvky: 74
Registrován: 04 led 2010 20:37

Re: Koncerty

Příspěvek od SpeedEX »

na posledy na místní kapele 4watty :-D
A nejlepsi zažitek na punku - SPS + NVÚ

Milan
Příspěvky: 372
Registrován: 04 led 2011 09:11

Re: Koncerty

Příspěvek od Milan »

Na návštěvy koncertů mi nějak nezbývá čas :( , ale aspoň jednou za rok si nenechám ujít koncert nějaké hvězdy.
Takže v posledních letech to byli Motley Crue, Kiss, Mark Knopfler.
Mám výhodu "pražskej pepíků" - všechno přímo pod nosem. Nevýhoda je, že lístky na tyhle koncerty, pokud si chcete vybrat dobrá místa, musíte kupovat tak půl roku dopředu a pak vám to třeba nevyjde. Abych stál pod pódiem a házel metalovýho paroháče, tak z toho jsem nějak vyrostl.
Jinak doufám, že neprozradím nic tajného, když napíšu, že v práci jsem hudbou přímo obklopen. Moji blízcí pracovní kolegové jsou členy skupin Traband, Moi band, Terra Ignota a Umělá hmota.

Odpovědět