Je dobrá pro začátečníka?

Šest strun, sedm strun, plné tělo se SC i HB snímači
Odpovědět

CreAtive_34
Příspěvky: 88
Registrován: 24 lis 2009 20:16

Re: Je dobrá pro začátečníka?

Příspěvek od CreAtive_34 »

Nepíšeš co chceš hrát...
Žádná kytara není dobrá pro začátečníka, pokud mu nesedne. Těžko Ti můžu říct, že je dobrá, když jsem jí v životě neviděl a neznám ani Tebe.
Na tohle téma je tu milion odpovědí a v každé se dočteš, že nejlíp si kytaru vybereš tak, že zajdeš do hudebnin a vyzkoušíš si jí.

Jinak dimavery... kamarád od nich měl strata co koupil v setu s kombem a ta kytara nestála ani za krabici od toho setu. Neladilo to, rozladilo se to jen ses na tremolo křivě podíval a po roce tomu začal jít krk do vrtule. Ale neříkám, že jsou takové všechny.

Dejw

Re: Je dobrá pro začátečníka?

Příspěvek od Dejw »

Pokud to s kytarou myslíš aspoň trochu vážně, tak si vybírej svůj první nástroj v hudebninách, který jsou na to specializovaný a máš možnost si nástroj vyzkoušet, ale proboha ne v internetovým obchodě, kde mají v nabídce i odpuzovač hmyzu a hlodavců (zrovna je v akci a náhodou jsem si ho všimnul) a kdo ví, co ještě...

Pokud by se objevily nějaké problémy, což není u levných kytar nic neobvyklého, tak si myslím, že by ti tento prodejce velmi těžko pomáhal při řešení.

Jestli je dobrá ti taky neřeknu, vyzkoušej si ji, jak se ti na ni bude hrát - nejlépe na kombu, které si k ní budeš kupovat. Radši šetřit o chvilku dýl, nebrat první, na kterou narazíš na netu a podívat se na jinou kytaru...

Radím taky pročíst "Pořízení kytary" na stránce http://kytara.funsite.cz/index.php?p=3

Odpovědět