Mezi ploty 2020

Hudební akce s mediální podporou MUSICstage.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1118
Registrován: 02 črc 2014 13:59

Mezi ploty 2020

Příspěvek od redakce »

Proklikej se do Bohnic – na festival, co zažiješ jen jednou v roce.

Ano, navzdory všem koronáčům a podobným nepřátelům slušné lidské společnosti zažijeme neopakovatelnou atmosféru festivalu Mezi ploty i letos! Tisíce lidé se spojí v jediný den, ve stejnou hodinu, na jednom místě. Tak se i vy proklikejte do Bohnic a staňte se členy komunity, která tam jednoduše patří.

Do téhle povedené online akcičky se zapojí desítky špičkových divadelních a hudebních souborů. Některé to rozjedou v přímém přenosu na prknech Divadla za plotem a jiné se zase rozhodly soutěžit o nejpodařenější předtočený kousek. Všichni se ale kromě hraní taky trochu poodhalí. Nebo dokonce svléknou do naha? Nebojte se, festival Mezi ploty ujíždí na duši, takže i tenhle striptýzek bude jenom duševní.

Rozmanitost meziploťáckého večírku bude ovšem mohutná, takže si jej určitě nenechte ujít. Na www.meziploty.cz začínáme 14. června v půl osmé večer.

Uvidíte a uslyšíte Kašpárka v rohlíku, Sto zvířat, Martu Jandovou, Xindla X, Barboru Polákovou, Tam Tam Batucada, Na stojáka, Tomáše Matonohu, Pavla Lišku, Marka Daniela, Adélu Elbel, Arnošta Goldflama a mnohé další.

Bude to zkrátka veliké krásné – jako sám veliký festival Mezi ploty!

Odpovědět