JamRock: Žamberk, 6-8.6.2019

Hudební akce s mediální podporou MUSICstage.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1118
Registrován: 02 črc 2014 13:59

JamRock: Žamberk, 6-8.6.2019

Příspěvek od redakce »

12. JamRock - na všechny se asi nedostane...

"To, že šlo na některých rádiích slyšet, že JamRock zvítězil jakožto nejsympatičtější festival, nás těší a máme z toho velkou radost, ale zároveň nás to naplňuje přesvědčením, že se daří něčemu, co má smysl a lidi baví. Zároveň je však co vylepšovat a tak jsme se na tvorbu následujícího ročníku vrhli už někdy v červenci", říká dramaturg festivalu a písničkář Libor Pavlata.
12. ročník bude mít omezenou kapacitu.
Obrázek
"Dále už nemá smysl počet diváků navyšovat, dostáváme se tak za hranu příjemna. Přeplňování využitelných pozemků si nepřejí ani diváci. Zvládneme tak i nadstandardní a atypické věci, které budou JamRock odlišovat od ostatních festivalů."

Nebudou chybět skvělé skupiny a interpreti z USA, Slovenska, Španělska a pod... Diváci uvidí nejžádanější tuzemské skupiny jako např. ŠKWOR - hardmetalová kapela, která právě vyprodala obří O2 arénu, RYBIČKY 48 v oblasti punku, LIPO - v rádiích nejhranější rapper nebo naopak stále ještě mladá, velmi populární skupina Jelen, hrající skladby inspirované anglickými Mumford&Sons či již zesnulým Petrem Hapkou. Hlavní jména však teprve budeme zveřejňovat.

Pro nadcházející ročník se hodně zabýváme designem, architekturou a službami, spolu se zvětšenou nabídkou prodeje jak jídla, tak i všeho dalšího. Zároveň to souvisí i s částí programu, která je nehudební a kde si letos diváci přijdou opravdu na své.

JamRock - Tři dny života navíc...

Odpovědět