Novinka

25. květen 2022

Universal Audio UAFX Amp Emulators

Obrázek

Kytarové emulátory UAFX Amp Emulators jsou určeny pro opravdové fajnšmekry a náročným kytaristům nabízejí několik dvojic reproduktorů a kabinetů, lampový reverb a vibrato, které se nacházejí v originálních zesilovačích, vlastní boosty a úpravy obvodů a snadné přizpůsobení a další funkce prostřednictvím mobilní aplikace UAFX (iPhone/Android). Takzvaných „amp-in-a-box“ je na trhu již několik a postupně se setkávají se stále větší oblibou, ovšem až doposud zde nebylo nic tak autentického, věrného své předloze a s tak detailními parametry, jako jsou právě tyto novinky od Universal Audio. Jediný efekt dokáže zcela přesně emulovat zvuk, ovládání a další funkce nejen samotného zesilovače, ale také kytarového reproboxu a dokonce i samotného mikrofonu, který pro snímaní nutně potřebujete a na finálním zvuku má nemalý podíl. Zvuk tří legendárních lampových zesilovačů s pokročilými funkcemi přinášejí nové pedály Woodrow '55, Dream '65 Reverb a Ruby '63 Top Boost.


Odpadá tak veškeré stěhování těžkého vybavení na koncerty, do studia. Svůj hotový zvuk máte zkrátka vždy s sebou, třeba jako součást vašeho pedalboardu. Stačí připojit přímo do DAW, nebo do PA a užívat zvuk vybraného legendárního lampového zesilovače ve studiové kvalitě.

UAFX Dream ’65 Reverb Amplifier
UAFX Dream ’65 Reverb Amplifier je stereofonní pedál emulující legendární kytarový zesilovač ’65 Fender Deluxe Reverb s volitelným reproduktorem (až 6 typů), třemi obvody preampů pro boost, pružinovým reverbem, vibrato efektem a možnostmi dalšího přizpůsobení pomocí mobilní aplikace. Minimalizujte svůj kytarový live rig použitím efektu Dream ’65 v pedalboardu namísto skutečného zesilovače, nebo nahrávejte již hotový zvuk přímo do DAW.
UAFX Woodrow '55 Instrument Amplifier
Stereofonní pedál pro emulaci zesilovačů a kabinetů s modelováním místnosti, více reproduktory, kabinety a boosty, živým a přednastaveným režimem a možností přizpůsobení pomocí mobilní aplikace UAFX. UAFX Woodrow '55 Instrument Amplifier je stereofonní pedál emulující legendární kytarový zesilovač ’55 Fender Tweed Deluxe s volitelným reproduktorem (až 6 typů), třemi obvody preampů pro boost a možnostmi dalšího přizpůsobení pomocí mobilní aplikace. Minimalizujte svůj kytarový live rig použitím efektu Woodrow '55 v pedalboardu namísto skutečného zesilovače, nebo nahrávejte již hotový zvuk přímo do DAW.
UAFX Ruby '63 Top Boost Amplifier
Ruby '63 Top Boost Amplifier je stereofonní pedál emulující legendární kytarové zesilovače VOX AC 30 s třemi kanály (Normal, Brilliant a Vibrato), volitelnými reproduktory (až 6 typů), boost preampy, vibrato/tremolo efektem a možnostmi dalšího přizpůsobení pomocí mobilní aplikace. Minimalizujte svůj kytarový live rig použitím efektu Ruby '63 v pedalboardu namísto skutečného zesilovače, nebo nahrávejte již hotový zvuk přímo do DAW.
www.uaudio.com, www.disk.cz