Novinka

2. říjen 2018

Trsátka Dunlop

Obrázek

Firma Dunlop již generace udává směr ve světě kytarových trsátek. Nepřeberné množství typů, tvrdostí, materiálů a povrchů, mohou pro normální smrtelníky, být jen bizarní kousky hmoty, ale ne pro kytaristy. Právě teď firma Dunlop přichází s novou řadou trsátek signovaných největším kytarovým hrdinům. U těchto trsátek se někdy stávalo, že těžila jen z loga hvězd, ale nyní se vše změnilo.


JIM ROOT SIGNATURE NYLON TRSÁTKO tvrdost 1.38 mm
Trsátko vycházející z populární řady JAZZIII, ale standartní velikosti. Vhodné pro všechny, kteří chtějí hrát Jazz trojkou, ale nevyhovuje jim malá velikost tohoto trsátka. Tvrdost 1.38 mm vypadá hodně brutálně, ale špička a postavení gripu umožní kontrolu úhozu i citu při hraní.

JOHN PETRUCCI FLOW 2 mm
Trsátko legendárního Johna Petrucciho je předurčeno k rychlému hraní, skvělé kontrole tónu a splynutí se strunou. Nový postup při výrobě a materiál, mají zvuk z nové dimenze – stačí jen trsátko hodit na stůl a hned je to slyšet. Při hraní zjistíte, že tvrdost 2 mm není vůbec přehnaná. Momentálně TOP pick ever.

ANDY JAMES FLOW 2 mm
Není potřeba opakovat to co u trsátka Petrucci, stejný materiál, stejné vlastnosti jen trochu jiný tvar. Né nadarmo je Andy momentálně jeden z nejsledovanějších kytaristů světa.

KIRK HAMMETT PURPLE SPRKL JAZZ
Trsátko velmistra, inovátora a legendy trashového sóla, je nástupcem „zeleného čtyřlístku“. Jazz trojka tohoto velikána, má rozměry i tvrdost klasické jazz trojky, ale inovativní výřez ve tvaru V umožní lepší úchyt, kontrolu a rychlost při hraní. Samostatnou stránkou je design, který s perletí a fialovou metalízou jen dotváří hvězdný feeling tohoto trsátka.

FLOW STABDARD GRIP
Nová generace FLOW trsátek s vynikajícím PRIMETONE gripem a novým zvukem, dává úplně jiný pocit z hraní. Tvar, široká paleta barev a tvrdostí umožní každému hráči najít svůj tón.

www.jimdunlop.com, www.pmc.cz