Novinka

15. červen 2022

JBL SRX900

Obrázek

Značka JBL představila novou generaci řady ozvučovacích systémů SRX, jež představuje pro mnoho uživatelů vstupní bránu do plně profesionální sféry živého ozvučení. Nová série SRX900 složená z aktivních Line Array modulů a subwooferů přináší do kategorie profesionálního středně formátového ozvučení plnou škálovatelnost a najde skvělé uplatnění v malých či středních ozvučovacích společnostech, při turné hudebních skupin i v pevných instalacích. Vynikající zvukový výkon řady SRX900 je založen na prověřených technologiích JBL. Zakázkové převodníky poskytují ve své třídě extrémně nízké zkreslení a výjimečně věrný zvuk.


Kompletní sada uživatelsky konfigurovatelných DSP a softwarových nástrojů pro návrh a správu systému dovoluje praktické ovládání po síti z počítače nebo mobilního zařízení, díky čemuž je návrh řešení, instalace i ovládání během provozu hračkou. Korpusy SRX900 jsou promyšleně navrženy tak, aby umožňovaly snadnou manipulaci, rychlou montáž, zabíraly minimum prostoru a byly efektivní pro přepravu.

Rodina se skládá z duálních 6,5“ a duálních 10“ aktivních Line Array modulů, doplněných o 18“ a 2x18“ aktivní subwoofery.
Systémy jsou vždy navrženy pro maximální škálovatelnost. Uživatel tak může začít s malým systémem, který lze postupně doplňovat a rozšiřovat, aniž by bylo nutné dříve pořízenou techniku nahrazovat novou. To je příslibem dlouhodobé ziskovosti původní investice. Všechny modely SRX900 jsou také bezproblémově kompatibilní s ostatními PA systémy JBL. Ať už tedy pouze rozšiřujete svůj stávající inventář nebo stavíte úplně nový systém od základů, aktivní Line Array reproboxy JBL SRX900 vám poskytnou výkon a kvalitu, kterou od tohoto předního výrobce očekáváte. jblpro.com, www.audiomaster.cz