Novinka

19. říjen 2021

JBL Eon One Mk2

Obrázek

Společnost JBL navazuje na řadu Eon One její druhou vyspělejší generací. Kompaktní sloupový PA systém nabízí kromě reproduktorů i pětikanálový mix, efekty dbx a Lexicon, Bluetooth konektivitu a univerzální ovládací aplikaci JBL Pro Connect. Systém je tvořen geometricky optimalizovaným polem osmi výškových reproduktorů a jedním 10" subwooferem. Sestava pracuje s frekvenční odezvou 37 Hz až 20 kHz a maximálním SPL 123 dB, dostatečný výkon jí dodává vestavěný 1500W zesilovač. Technologie Variable Power Performance automaticky optimalizuje výkon v závislosti na napájení - při napájení ze sítě poskytuje o 4 dB větší rezervu. Eon One Mk2 je vybaven kompletní sadou profesionálních efektů zahrnujících reverb, chorus a delay značky Lexicon, dbx DriveRack Inside, automatické potlačení zpětné vazby nebo osmipásmový ekvalizér. Provoz usnadňuje systém DSP presetů.


Univerzální aplikace JBL Pro Connect poskytuje vzdálený přístup k funkcím systému prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu. Technologie ActiveSync zajišťuje, že je aplikace a systémový LCD display vždy v dokonalé synchronizaci. Eon One Mk2 nabízí streamování zvuku pomocí Bluetooth, najednou lze ovládat až deset jednotek.

Snadno vyměnitelná baterie je pro zlepšení stability umístěna do distančního sloupku. Díky tomu zlepšuje i nízkofrekvenční odezvu a reprodukované basy jsou plné a čitelné. Na jedno nabití zvládne baterie až šest hodin nepřetržitého provozu. S hmotností 19,3 kg je možné systém snadno přenášet. Úchop usnadňuje ergonomická rukojeť přizpůsobená manipulaci jedno rukou. Polypropylenový korpus je dostatečně odolný, aby zvládl i nejnáročnější podmínky. Každý systém, stejně jako ostatní produkty JBL, prochází více jak 100 hodinami testování a zátěžových zkoušek.

jblpro.com, www.audiomaster.cz