Novinka

11. květen 2023

IK Multimedia TONEX Pedal

Obrázek

Nový software AmpliTube TONEX od společnosti IK Multimedia nyní dostal podobu podlahového efektového pedálu, který můžete snadno zařadit do svého pedalboardu. TONEX využívá technologii AI Machine Modeling, která umožňuje modelovat zvuk libovolného zesilovače, kabinetu, komba nebo pedálu a to vše se zvukovou přesností, která je prakticky k nerozeznání od skutečných předloh. TONEX pracuje v té nejvyšší zvukové kvalitě (24-bit/192 kHz) s ohromným dynamickým rozsahem a frekvenční odezvou (5 Hz–24 kHz), to vše zaručí zvuk studiové kvality, ať už se rozhodnete pro jakékoliv použití.


Díky tomuto jedinému pedálu můžete „vlastnit“ a především tedy používat to nejvyhledávanější kytarové vybavení na světě: Od unikátních vintage zesilovačů až po moderní aparáty nejslavnějších značek (Mesa, Fender, Orange, Marshall...). Můžete laborovat s širokou paletou kytarových reproboxů, jejich zapojením i ozvučením. K dispozici je také množství nejpoužívanějších kytarových krabiček (overdrive, distortion, fuzz…).

S TONEX můžete cvičit doma do sluchátek či na cestách s plnohodnotným kytarovým tónem, aniž byste rušili své okolí. Stejně tak ale bude ideálním pomocníkem pro domácí nahrávání (silent recording), či přímo do profesionálního studia, kde můžete snadno najít ten správný kytarový zvuk, který skvěle zapadne do celého mixu, pouhým přepnutím presetu. www.ikmultimedia.com, disk.cz