Novinka

18. březen 2022

Dunlop MXR efekty

Obrázek

Firma MXR spadající pod legendární značku Dunlop si připravila novou sérii kytarových a baskytarových efektů. MXR Poly Blue Octave M306 umožní flexibilní modulace zvuku a připojení dalších efektů MXR. Tento multi-octaver doplněný o fuzz a zvuky inspirované legendárním Phase 90 se stane nedílnou součástí kytarového výrazu většiny kytaristů. MXR Tom Morello Power 50 Overdrive TBM1 je jeden z nejvíce studovaných kytaristů poslední 25 let. Jeho zvuk, kytarové postupy a používání overdrive / fuzz jsou dnes již legendární. Firma Dunlop spojila všechny atributy jeho kytarového výrazu do této červené krabičky s ikonickým designem.

Kytarový efekt MXR Fod Drive M251 byl vyvinut, aby simuloval přebuzený zvuk dvou zesilovačů v jednom balení. Jedná se především o kanály High Gain a Crunch Gain. Každý kanál má vlastní ovládání výše intenzity Gainu a volume. Funkce Blend pak umožní ovládat intenzitu a poměr mixování signálů.

MXR Tremolo M305 - návrat legendárního efektu s bankou tremolo stylů, které jsou kombinovány s celou řadou dalších funkcí. Styl Opto, který emuluje plynule pulzující tremolo generované fotobuňkou. Nastavení SQR inspirované ikonickým přívěsným efektem, vytváří trhané, super výrazné tremolo.

Justin Chancellor, ikonický baskytarista ještě ikoničtějších Tool představuje mnohovrství wah pedál ve spolupráci s MXR - Justin Chancellor Cry Baby Wah JCT95. Designově dokonalý wah pedál s celou řadou doplňkových módů, fuzzem a nastavením filtrů a wah je nedílnou součástí progresivních zvuků Tool. Tento efekt je veden v kategorii Bass, ale své využití určitě najde i v pedalboardu kytaristů. www.jimdunlop.com, www.music-city.cz