Novinka

25. únor 2020

Aguilar Limited Edition Silver Anniversary Pedals

Obrázek

K 25 letům své existence přichází Aguilar s limitovanou edicí svých efektů. Každý efekt je vyveden ve stříbrné barvě se sametově černým potiskem. Na krytu baterie bude vždy uvedeno sériové číslo efektu a všechny přijdou ve speciálním balení. Edice obsahuje pedály ToneHammer, TLC Compressor, Filter Twin, AGRO, Octamizer, Fuzzistor, Chorusaurus a Grape Phaser.

ToneHammer je preamp a DI box v jednom, který vychází z preampu OBP3. Je ideální na koncerty i do studia, kde poskytuje klasický Aguilar tón. V efektu je i obvod AGS, který poskytuje ještě Gain navíc.
TLC Compressor je špičkový analogový kompresor, které se stejně dobře uplatní na koncertech jako ve studiu. Díky svým ovládacím prvkům je nesmírně flexibilní a muzikální při nastavení vaší dynamiky.
Filter Twin je duální envelope filtr se dvěma stejnými filtry v opačných směrech. Lze si tak navolit celou řadu zvuků od funkových ze 70. let až po naprosto unikátní a moderní filtry. Ovládání efektu je velmi intuitivní.
AGRO je basový overdrive, který poskytuje špičkové zkreslení, aniž by zničil basové frekvence. Nabízí od lehkého lampového drivu až po plné, brutální zrkeslení.
Octamizer je špičkový analogový oktáver, který poskytuje hluboký, organický tón. Díky jedinečným ovládacím prvkům lze nastavit specifickou ekvalizaci i filtr na zkreslený tón.
Fuzzistor je výjimečný basový křemíkový fuzz, který poskytuje hluboký a texturovaný tón, od lehkého, chlupatého zkreslení až po dunivé a extrémní zkreslení.
Chorusaurus je unikátní basový chorus fungující na bázi BBD. Poskytuje vřelý a harmonicky bohatý, nádherně prokreslený zvuk. Extrémně dobře funguje na basových frekvencích.
Grape Phaser je jedinečný basový phaser, který poskytuje bohatý fázový posun. Dva knoby nastavují jak rychlost modulace, tak vrací část signálu zpět do obvodu a vytváří tak unikátní funkové zvuky.

www.aguilaramp.com, www.music-park.cz