Keltská noc: 6-8.8.2015

Hudební akce s mediální podporou MUSICstage.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 830
Registrován: 02 črc 2014 13:59

Keltská noc: 6-8.8.2015

Příspěvek od redakce » 07 kvě 2015 19:20

Rok 2015 je pro festival Keltská noc a pro skupinu Tři sestry rokem oslav, jelikož Tři sestry slaví 30 let a Keltská noc 20 let!

Obrázek
Tradiční krkonošský festival Keltská noc je třetí akcí, kterou v rámci oslav 30. narozenin navštíví skupina Tři sestry. Oslava to bude vskutku mohutná, neboť půjde o celebraci dvoukulatin!

Dvacátý ročník Keltské noci se uskuteční 6. – 8. 8. 2015 v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku a bude třídenní! Festival v Harrachově si připisuje hned dvě výjimečnosti oproti jiným festivalům, a to za festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR! Kde jinde tohle všechno najdete!

Zahájení bude tradičně patřit Krkonošské Dechovce a dále se na podiu během dvou dnů vystřídají: Sto Zvířat, Hudba Praha, Vypsaná fixa, Visací Zámek, Krucipüsk, Michal Hrůza a kapela hrůzy, České Srdce, Sour Bitch, Kohout plaší smrt, Mňága a Žďorp, Hokrýže Slíže, Doctor P.P., E!E, Kašpárek v Rohlíku, Alkehol a mnoho dalších.

Vyvrcholení oslav 20tých a 30tých narozenin obstará veselá „domácí“ parta TŘI SESTRY.

A co dalšího na vás v Krkonoších čeká: dětský koutek, oddychová zóna, hrací zóna, stanové městečko přímo na doskočišti mamutího můstku, stánky se suvenýry, občerstvení, výčepní místa a čerstvý horský vzduch ke Keltské noci neodmyslitelně patří. Pro všechny milovníky adrenalinu máme nabídku na zlevněný Bungee Jumping z televizní věže.

Právě v prodeji nejlevnější vstupenky na festival, kde za cenu jednodenní vstupenky, máte třídenní permanentku, a to už se vyplatí.

Keltská noc: 648,-Kč + poplatky

Nejlevnější poplatky najdete:
Na staré Cihelně (Chaberská 18, Praha 8)
Na staré Sokolovně (Podolská 90/5, Praha 4)
Na staré Vozovně (Patočkova 4, Praha 6)
Na staré Ráně (Drahobejlova 53, Praha 9)
www.nastare.cz

Další předprodej v síti Ticketstream
www.ticketstream.cz

Odpovědět